Ubiquiti UniFi Pro Switch Gen 2 (24-poorts, 400W PoE++)
€ 729,99 € 729,99 729.99 EUR
Ethernet (RJ45)
24x Ethernet 1Gbps
SFP/XFP-poorten 2x SFP+
Power-over-Ethernet-poorten 16x PoE+ (802.3at), 8x PoE++ (802.3bt)
PoE-budget 400W
Switchtype Managed
IPv6 ondersteuning Ja
Beheerprotocollen LLDP, SNMP v1, SNMP v2, SNMP v2c, SNMP v3
Switch layer Layer 2, Layer 3
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Jumbo frames, Link aggregation, Multicast, Port mirroring, VLAN
Throughput 44Gpps
Maximale bandbreedte 88Gbps
Stroomverbruik 50W
Rack-afmeting 1U
Hoogte 43,7mm Breedte 442,4mm Diepte 285,4mm
Kleur Zilver
Bijzonderheden Het stroomverbruik is zonder PoE-verbruik meegerekend
Ubiquiti UniFi Switch Lite 8 PoE
€ 134,99 € 134,99 134.99 EUR
Ethernet (RJ45) 8x Ethernet 1Gbps
Power-over-Ethernet-poorten 4x PoE+ (802.3at)
PoE-budget 52W
Switchtype Managed
IPv6 ondersteuning Ja
Switch layer Layer 2
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Jumbo frames, Link aggregation, Multicast, Port mirroring, Quality of Service (QoS), Rate limiting, VLAN
Aantal VLANs 255x
Maximale bandbreedte 8Gbps
Stroomverbruik 8W
Hoogte 31,7mm Breedte 163,7mm Diepte 99,6mm Kleur Wit
Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE
€ 259,99 € 259,99 259.99 EUR
Ethernet (RJ45) 16x Ethernet 1Gbps
Power-over-Ethernet-poorten 8x PoE (802.3af), 8x PoE+ (802.3at)
PoE-budget 45W
Switchtype Managed
IPv6 ondersteuning Ja
Switch layer Layer 2
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Link aggregation, Multicast, VLAN
Stroomverbruik 15W
Hoogte 43,7mm Breedte 191,7mm Diepte 185mm Kleur Wit
Ubiquiti UniFi Switch Gen 2 (24-poorts 95W PoE+)
€ 499,99 € 499,99 499.99 EUR
Ethernet (RJ45)
24x Ethernet 1Gbps
SFP/XFP-poorten 2x SFP
Power-over-Ethernet-poorten 16x PoE+ (802.3at)
PoE-budget 95W
Switchtype Managed
IPv6 ondersteuning Ja
Beheerprotocollen LLDP, SNMP v1, SNMP v2, SNMP v2c, SNMP v3
Switch layer Layer 2
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Jumbo frames, Link aggregation, Multicast, Port mirroring, VLAN
Throughput 26Gpps
Maximale bandbreedte 52Gbps
Stroomverbruik 25W
Rack-afmeting 1U
Hoogte 43,7mm Breedte 442,4mm Diepte 200mm Kleur Zilver
Bijzonderheden Het stroomverbruik is zonder PoE-verbruik meegerekend
Ubiquiti UniFi Switch Aggregation
€ 269,99 € 269,99 269.99 EUR
SFP/XFP-poorten 8x SFP+
Switchtype Managed
Beheerprotocollen LLDP
Switch layer Layer 2
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Jumbo frames, Link aggregation, Multicast, Port mirroring, Quality of Service (QoS), VLAN
Throughput 119,04Mpps
Maximale bandbreedte 80Gbps
Stroomverbruik 30W
Rack-afmeting 1U
Hoogte 43,7mm Breedte 442,4mm Diepte 120mm Kleur Zilver
TP-Link Deco M9 Plus - Wi-Fi 5 (802.11ac) - Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) - Ethernet LAN - Wit - Router
€ 139,00 € 139,00 139.0 EUR
Type WAN-aansluiting: RJ-45. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 867 Mbit/s. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Netwerkstandaard: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: WPA-PSK,WPA2-PSK. Producttype: Router om neer te zetten, Kleur van het product: Wit
AVM FRITZ!Box 5530 Fibre AON draadloze router Gigabit Ethernet Dual-band
€ 179,00 € 179,00 179.0 EUR
Web-based management:Ja
Type:Router om neer te zetten
Kleur:Wit
Muurbevestiging:Ja
LED-indicatoren:Stroom, WLAN, WPS
Indicatie lampje:Ja
Ethernet:Ja
Ethernet interface:Gigabit Ethernet
Netwerkstandaard:IEEE 802.3ah,IEEE 802.3bz
Gasten toegang:Ja
Telefoonpoort (RJ-11):1
USB poort:Nee
Wi-Fi frequentie:Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
Wi-Fi standaard:Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi standaarden:802.11a,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax)
Maximale gegevensoverdrachtsnelheid:3000 Mbit/s
Gegevensoverdrachtsnelheid (eerste frequentieband):600 Mbit/s
Gegevensoverdrachtsnelheid (tweede frequentieband):2400 Mbit/s
Type antenne:Intern
SIM kaart:Nee
Beveiligingsalgoritmen:WPA2,WPA3
Firewall:Ja
WPS drukknop:Ja
DHCP server:Ja
Stroomvoorziening bron:AC
Aantal in verpakking:1 stuk(s)
Meegeleverde kabels:AC, Fiber
Gewicht:363 gHoogte:37 mmBreedte:208 mmDiepte:150 mm
HPE ML350 Gen10 Server Xeon Silver 4208 16GB DDR4 2x960GB SSD RAID Windows Server 2019 standard 5user CAL
€ 4.299,00 € 4.299,00 4299.0 EUR
Professionele HP ML350 Generatie 10 Server
Staand tower-model
Voorzien van 2 x 900GB schijven in Raid 1 gegevensbescherming
Intel® Xeon® Silver 4208 (2.1GHz/8-core/8MB/85W)
16GB DDR4 RDIMM 2666 MT/s werkgeheugen
Windows Server 2019 Standaard
5 user CAL
Garantie uit te breiden middels een HP care-pack
3 jaar garantie
Omada Gigabit VPN Router ER7206
€ 153,00 € 153,00 153.0 EUR
Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X). Ondersteunde netwerkprotocollen: TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 3DES,128-bit AES,192-bit AES,256-bit AES,DES,IPSEC,MD5,SHA-1,SNMP,SNMPv2,SNMPv3, Firewall: SPI. Flash memory: 132 MB, Intern geheugen: 512 MB, Intern geheugentype: DRAM. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Activiteit, Link, Stroom, Systeem, WAN
Ufiber SFP UF-MM-1G duo pack multimode 550m fiber
€ 19,95 € 19,95 19.95 EUR
Set SFP modules om een multimode fiber verbinding te maken over een lengte van maximaal 550m.
Netgear Nighthawk MR1100, MiFi router, Zwart, Gigabit Ethernet
€ 349,00 € 349,00 349.0 EUR
Netgear MR1100. Soort apparaat: Draadloze netwerkapparatuur voor mobiele telefonie, Kleur van het product: Zwart, Markt positionering: Draagbaar. Interfacetype Ethernet LAN: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Ondersteunde netwerkprotocollen: IPv6. Wi-Fi-standaarden: 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n), Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden: 150 Mbit/s. Datanetwerk: 3G, 4G, LTE, 3G standaarden: WCDMA, 4G standaard: LTE. Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash)
Afmetingen BxDxH 105.5 x 105.5 x 20.4 mm
Gewicht 240 g
TP-LINK TL-SG2428P netwerk-switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
€ 229,99 € 229,99 229.99 EUR
Ethernet (RJ45) 24x Ethernet 1Gbps
SFP/XFP-poorten 4x SFP
Power-over-Ethernet-poorten 24x PoE (802.3af), 24x PoE+ (802.3at)
PoE-budget 250W
Switchtype Managed
Beheerprotocollen RMON1, RMON2, SNMP v1, SNMP v2c, SNMP v3
Switch layer Layer 2
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Jumbo frames, Multicast, Port mirroring, Quality of Service (QoS), Rate limiting, VLAN
Jumbo Frame grootte 9.000Bytes
Aantal VLANs 4.000x
Entries MAC-adrestabel 8.000x
Throughput 41,7Mpps
Wachtrijen 8x
Maximale bandbreedte 56Gbps
Stroomverbruik 308,6W
Hoogte 44mm Breedte 440mm Diepte 220mm Kleur Zwart
TP-LINK TL-PA8033P KIT powerline adapters
€ 119,00 € 119,00 119.0 EUR
- Voorzien van de HomePlug AV2-standaard met hoge overdrachtssnelheden tot wel 1300Mbps die al uw online behoeften ondersteunt
- Nul-/aardkabel 2×2 MIMO met Beamforming-technologie zorgt voor een groter bereik, een hogere overdrachtscapaciteit en meer stabiele verbindingen
- 3 gigabit poorten creëren een veilig bedraad netwerk voor desktops, smart-tv's of gameconsoles
- Door geïntegreerde stopcontacten gaat er geen stroomvoorziening verloren
- Plug and play: geen configuratie nodig
- Gepatenteerde energiebesparingsmodus vermindert automatisch het stroomverbruik tot wel 85%
Synology RT2600AC - Draadloze router - 4-poorts switch - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dual Band
€ 249,00 € 249,00 249.0 EUR
Synology RT2600ac
Draadloze router
4-poorts switch
GigE
WAN-poorten: 2
802.11a/b/g/n/ac
Dual Band
Meer productdetails
1.7GHz Dual-coreprocessor voor snelle compromisloze prestaties
Krachtige 4x4 802.11ac wave2 radio's met MU-MIMO en draadloze snelheden tot 2,53Gbps
Smart Connect voor naadloze overdracht tussen maximale snelheid of bereik
Hardwareversnelde Laag 7 verkeersbeheer en bewaking
Dual WAN- compatibel voor loadbalancing- en failover-ondersteuning
Krachtige uitbreidingspakketten voor verbeterde beveiliging, bestanden delen en aanvullende functionaliteit
Revolutionaire interface gestuurd door Synology Router Manager (SRM)
AVM FRITZ!Box 6850 LTE
€ 209,00 € 209,00 209.0 EUR
AVM FRITZ!Box 6850 LTE.
WAN connection type: RJ-45.
Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz)
Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac)
WLAN data transfer rate (max): 866 Mbit/s
Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet
Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s
Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X)
3G standards: HSPA+,UMTS
4G standard: LTE-TDD & LTE-FDD
4G bands supported: 700,800,850,900,1800,2100,2300,2500,2600 MHz
Security algorithms: IPSec,WPA2,WPS
TP-Link Omada Cloud Controller OC300
€ 209,00 € 209,00 209.0 EUR
Type apparaat Netwerkbeheerapparatuur
Formfactor Desktop
Protocol voor gegevenskoppeling Ethernet, Fast Ethernet
Capaciteit Beheerbare toegangspunten:500
Benodigd besturingssysteem webbrowser
Breedte: 294 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 44 mm
TP-LINK TL-SG3428MP netwerk-switch Managed L2/L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Zwart
€ 329,00 € 329,00 329.0 EUR
Switch type: Managed, Switch-laag: L2/L2+.
Type basis-switching RJ-45
Ethernet-poorten: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: 24
Console port: RJ-45
MAC-adrestabel: 8000 entries
Switchingcapaciteit: 56 Gbit/s
Netwerkstandaard: IEEE 802.3af,IEEE 802.3at.
Power over Ethernet (PoE).
Rack-montage

Deze switch is geschikt voor het Omada SDN platform.
TP-Link EAP620 HD
€ 134,99 € 134,99 134.99 EUR
Verbinding (wlan) 802.11ax (Wi-Fi 6)
Maximale snelheid 2,4GHz 574Mbps
Maximale snelheid 5GHz 1,2Gbps
5GHz-ondersteuning Ja
TP-LINK Gigabit Multi-WAN VPN Router - Ethernet WAN - 10 Gigabit Ethernet
€ 59,99 € 59,99 59.99 EUR
Ethernet (RJ45) 4x Ethernet 1Gbps
Aantal WAN Poorten 4x
Type WAN-poort RJ-45
Max. internet snelheid 1Gbps
xDSL Modem Nee
Meer informatie
Product TP-Link TL-R605 SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN-Router
Categorie Modems en routers
Merk TP-Link
Tweakers ID 1614932
EAN 6935364089597
SKU TL-R605
NETGEAR 10PT MULTI GB POE+ SMART SWITCH
€ 389,99 € 389,99 389.99 EUR
Ethernet (RJ45) 4x Ethernet 1Gbps, 2x Ethernet 2.5Gbps, 2x Ethernet 5Gbps, Ethernet 10Gbps
SFP/XFP-poorten SFP+
Switchtype Managed
IPv6 ondersteuning Ja
Switch layer Layer 2, Layer 3, Layer 4
Switch eigenschappen Broadcast stormbeheer, IGMP snooping, Jumbo frames, Link aggregation, Multicast, Port mirroring, Quality of Service (QoS), Rate limiting, VLAN
Jumbo Frame grootte 10.000Bytes
Aantal VLANs 256x
Entries MAC-adrestabel 512x
Maximale bandbreedte 78Gbps
Stroomverbruik 19,39W
Power-over-Ethernet-type 8x PoE+ (802.3at)
PoE-budget 180W
Hoogte 43mm
Breedte 328mm
Diepte 169mm
Kleur Grijs