Categorieën
ACT 10 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
EAN: 8716065224252 SKU: RL7010
€ 27,95 € 27,95 27.95 EUR
Fiber patchkabel geschikt voor multimode glasvezelkabel, 62.5uM voor type OM1 glasvezel. Dit is een duplex kabel, dus een verzend- en ontvangstader.
ACT 5 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
EAN: 8716065171020 SKU: RL7005
€ 25,95 € 25,95 25.95 EUR
Fiber patchkabel geschikt voor multimode glasvezelkabel, 62.5uM voor type OM1 glasvezel. Dit is een duplex kabel, dus een verzend- en ontvangstader.
ACT 2 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
EAN: 8716065171006 SKU: RL7002
€ 23,95 € 23,95 23.95 EUR
Fiber patchkabel geschikt voor multimode glasvezelkabel, 62.5uM voor type OM1 glasvezel. Dit is een duplex kabel, dus een verzend- en ontvangstader.
Ubiquiti Unify Networks UniFi Direct Attach 2m
EAN: 0817882020534 SKU: UDC-2
€ 27,99 € 27,99 27.990000000000002 EUR
Connector 1 SFP+
Connector 2 SFP+
Connectortype Male/male
Kabeltype Netwerk
Lengte (cm) 200cm
Soort kabel (netwerk) Crossover
Category 6
Met RJ45 stekker Nee
Ubiquiti Direct Attach Copper 10 Gbps 0.5m
€ 24,99 € 24,99 24.990000000000002 EUR
Connector 1 SFP+
Connector 2 SFP+
Connectortype Male/male
Kabeltype Netwerk
Lengte (cm) 50cm
Kleur Wit
Bijzonderheden SFP Passive DAC Patch Cable
Ultra-thin OD 4.2mm (30AWG)
ACT 1m LSZH multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
EAN: 8716065170993 SKU: RL7001
€ 21,95 € 21,95 21.95 EUR
Fiber patchkabel geschikt voor multimode glasvezelkabel, 62.5uM voor type OM1 glasvezel. Dit is een duplex kabel, dus een verzend- en ontvangstader.
Ewent UTP Cat5 modulaire connector, RJ45
EAN: 8056045875297 SKU: EW9002
€ 4,99 € 4,99 4.99 EUR
Modulaire connector voor ronde soepele kabels
Connector: RJ-45 (8P/8C)
Inhoud: 10 stuks

Gebruik deze Modulaire RJ-45 Connector om zelf je UTP netwerkkabel te maken. De connector is geschikt voor ronde kabels met soepele aders
Patchcord PC SM SX 2,0 LC/PC-SC/APC8 1 meter
SKU: 12000301
€ 5,99 € 5,99 5.99 EUR
Fiber patchkabel
Patchcord PC SM SC 2.0 LC/PC 1 meter
SKU: 12000300
€ 5,99 € 5,99 5.99 EUR
Fiber patchkabel
ACT Grijze 0,25 meter U/UTP CAT6 patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065258127 SKU: IB8052
€ 2,99 € 2,99 2.99 EUR
Kabellengte 0.25 m
Connector type RJ45
Contactoppervlakte Gold plated
Afschermingstype U/UTP
Adermateriaal Koper
Kabelmantel PVC
Bandbreedte 250 MHz
Kleurnummer RAL 7045
Max. werktemperatuur 60 °C
Min. werktemperatuur -20 °C
Steekcycli 750
Categorie CAT6
Aderdoorsnede (AWG) 24 AWG
Impedantie 100 Ω
Kabelkleur Grijs
ACT Grijze 10 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134124 SKU: IB6010
€ 10,99 € 10,99 10.99 EUR
Lengte 10 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 7045
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Grijs
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT Grijze 5 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134100 SKU: IB6005
€ 7,99 € 7,99 7.99 EUR
Lengte 5 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 7045
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Grijs
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT Grijze 15 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134131 SKU: IB6015
€ 13,99 € 13,99 13.99 EUR
Lengte 15 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 7045
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Grijs
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT Groene 3 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134780 SKU: IB5703
€ 4,99 € 4,99 4.99 EUR
Lengte 3 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 3031
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Groen
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT Blauwe 3 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134681 SKU: IB5603
€ 4,99 € 4,99 4.99 EUR
Lengte 3 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 3031
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Blauw
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT Rode 3 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134582 SKU: IB5503
€ 4,99 € 4,99 4.99 EUR
Lengte 3 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 3031
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Rood
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT CAT6 U/UTP PVC soepel patch grijs per meter
EAN: 8716065136685 SKU: EP380B
€ 0,90 € 0,90 0.9 EUR
Bandbreedte 250 Mhz
Puur koperen geleiders en voldoen volledig aan de prestaties die in de ANSI/TIA-568-B2-1 beschreven staan
ACT: Specificaties zijn geverifieerd door onafhankelijke keuringsinstituten
Te bestellen per meter, exclusief RJ45 stekkers
ACT Grijze 0.5 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134056 SKU: IB6000
€ 2,99 € 2,99 2.99 EUR
Lengte 0.5 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 7045
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Grijs
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz
ACT Grijze 1 meter UTP CAT5E patchkabel met RJ45 connectoren
EAN: 8716065134063 SKU: IB6001
€ 3,99 € 3,99 3.99 EUR
Lengte 1 m
CATx CAT 5E
Ader materiaal Volledig koper
Kleur nr. RAL 7045
Connector A RJ-45
Contacten 50µ goud
Kabel U/UTP
Aderdiameter AWG24
Kleur Grijs
Mantel PVC
Connector B RJ-45
Bandbreedte 100 MHz