0,5m LC UPC to SC UPC Simplex 2.0mm PVC (OFNR) 9/125 Single Mode Fiber Patch Cable

€ 5,99 € 5,99 5.99 EUR

€ 5,99

Add to Cart

Fiber patchkabel

EAN barcode:

SKU:

SM-LCU-SCA-SXBI-PVC-2M

Garantie:

24,0 maanden

Voorraad:

0,00


Verzending voor slechts € 2,99
Niet goed? Stuur binnen 14 dagen retour.