Aanbieding
ASUS RT-AC51U Dual-band Wireless AC750
Type Gelijktijdig Dual-band
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Switch 4 Poorts
Doorvoersnelheid netwerk poorten 100 Mbit
Maximale overdrachtssnelheid 2.4Ghz WiFi 300 Mbit
Maximale overdrachtssnelheid 5Ghz WiFi 433 Mbit
Beveiliging WEP, WPA, WPA2, WPS
Extra aansluitingen USB2.0
Aantal antennes 3 (1x intern)
Afmetingen 189 x 129 x 36 mm
Gewicht 270 gram

SKU: 90IG0150-BM3G00
Voorraad: 3,00
€ 45,00 45.0 EUR
Aanbieding
EMINENT Wireless Dual Band AC1200 Repeater Pro signal indicator (WPS connect)

SKU: EM4596
Voorraad: 0,00
€ 49,95 49.95 EUR
Aanbieding
ASUS WL RT-AC66U AC1750

SKU: 90-IGY7002M01-3PA0-
Voorraad: 1,00
€ 144,95 144.95 EUR
Aanbieding
SignalPro 900/1800/2100 MHz TRI band smartrepeater
Deze tri-band Smartrepeater is een uitstekende oplossing voor huizen en kleine bedrijfspanden. Installatie is eenvoudig omdat deze repeater zich volledig automatisch inregelt. Door de automatisch slaapstand werkt de repeater alleen als er mobiele telefoons in het gebouw zijn en is daarom erg zuinig met energie. De meegeleverde buitenantenne en binnenantenne zijn van hoge kwaliteit.

De SD 900/1800/2100 versterkt het 3G /900/1800/2100 MHz signaal van KPN, Vodafone & T-Mobile en daarnaast het 2G /900/1800/2100 signaal van KPN, Vodafone & T-Mobile. Let op ! smartphones bellen bij voorkeur over het 3G UMTS netwerk alleen als er geen 3G signaal aanwezig is zal de smartphone via het 2G netwerk bellen. Smartrepeaters zijn eenvoudig te installeren en regelen zich volledig automatisch in (geen dipswitches). Ook wijzigingen in de signaalsterkte buiten worden automatisch gecorrigeerd. Deze tri-band repeaters zijn ook geschikt voor gebruik op schepen.

Kenmerken

- Complete set inclusief buiten en binnen antenne en 12 meter coaxkabel
- Eenvoudige installatie, inregelen is niet nodig
- Er kunnen maximaal 2 antennes op deze repeater worden aangesloten
- Minimale netwerkbelasting, energie zuinig, repeater werkt alleen als het nodig is

SKU: SignalProTB91821
Voorraad: 0,00
€ 1099,00 1099.0 EUR
Aanbieding
SignalPro 800/900 MHz DUAL SMARTREPEATER 4G LTE
Complete set inclusief antennes en kabel
4G data KPN + Vodafone +Tele2 + T-mobile
3G spraak KPN + T-Mobile
2G spraak Vodafone
4G spraak in de loop van 2016
SMART volledig automatische inregeling
Uplink sleepmodus
Dekking tot maximaal 500 m2

SKU:
Voorraad: 0,00
€ 849,00 849.0 EUR
Aanbieding
AVM FRITZ!Box 7430 Edition International
Met WiFi Ja
Verbinding (wlan) 802.11b, 802.11g, 802.11n
Verbinding (Ethernet) 4x Ethernet 100Mbps
Maximale snelheid 2,4GHz 450Mbps
5GHz-ondersteuning Nee
Verbinding (Antenne) Vast/intern
Aantal WAN Poorten 1x
Wide Area Network Snelheid 100Mbps
xDSL Modem Ja
Modemtype ADSL Analoog, ADSL ISDN, ADSL2 Analoog, ADSL2 ISDN, ADSL2+ Analoog, ADSL2+ ISDN, VDSL2
Interface (extern) USB 2.0
IPv6 ondersteuning Ja
VoIP ondersteuning Ja

SKU: 20002740
Voorraad: 1,00
€ 120,99 120.99 EUR
Aanbieding
AVM FRITZ!Box 4040 (International)
Type apparaat Draadloze router - 4-poorts switch (geïntegreerd)
Protocol voor gegevenskoppeling Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
Frequentieband 2,4 GHz / 5 GHz
Antenne Intern
Gegevensoverdrachtsnelheid 866 Mbps
Encryptie-algoritme WPA2
Voorzieningen NAT-ondersteuning, VPN-ondersteuning, Wi-Fi Protected Setup (WPS), 3G USB Dongle Support
Conformiteitsnormen IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, UPnP, IEEE 802.11ac
Statuslampjes Voeding, systeem, WLAN, LAN, Internet
Interfaces LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 USB 2.0: 1 x 4 pin USB Type A USB 3.0: 1 x 9 pin USB Type A
Energieverbruik tijdens gebruik 7 Watt
Breedte 22.6 cm Diepte 16 cm Hoogte 4.7 cm

SKU: 20002767
Voorraad: 2,00
€ 85,90 85.9 EUR
Aanbieding
AVM FRITZ!Box 4020 (International)
Type Single-band
WiFi 802.11 b/g/n
Switch 4 Poorts
Doorvoersnelheid netwerk poorten 100 Mbit
Maximale overdrachtssnelheid 2.4Ghz WiFi 450 Mbit
Beveiliging WPA, WPA2, WPS
Extra aansluitingen 1x USB2.0
Afmetingen 166 x 120 x 48 mm
Gewicht 200 gram

SKU: 20002744
Voorraad: 3,00
€ 59,00 59.0 EUR
Aanbieding
AVM FRITZ! Powerline 1000E SET Edition International
Maximale overdrachtsnelheid powerline 1.2 Gbit
Doorvoersnelheid netwerk poorten 2x 1 Gbit (1 per adapter)
Beveiliging 128-bit AES
Aantal adapters 2
Afmetingen 114 x 67 x 27 mm
Gewicht 535 gram

SKU: 20002708
Voorraad: 0,00
€ 99,00 99.0 EUR
Aanbieding
Ubiquiti Unifi AP-NANOHD 5 pack
- Dimensies: 160 x 160 x 32.65 mm (6.3 x 6.3 x 1.29")
- Network Interface: (1) RJ45 GbE
- Knoppen: (1) Reset
- Voedingsmethode: 802.3af
- Max. Power Consumptie: 10.5W
- Frequencies: 2.4 GHz, 5 GHz
- Antenne Bereik: 2.4 GHz (2,8dBi) - 5 GHz (3 dBi)
- MIMO: 2.4GHz (2x2) - 5GHz (4x4)
- Snelheden: 2.4GHz (300 Mbps) - 5GHz (1733 Mbps)
- Wi-Fi Standaard: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2

Inhoud verpakking
nanoHD, Montage bracket, Plafondbeugel, Schroevenset, Handleiding - Let op: Geen PoE voeding

SKU: UAP-NANOHD-5
Voorraad: 1,00
€ 824,00 824.0 EUR
Aanbieding
Ubiquiti Unifi AP-NANOHD
- Dimensies: 160 x 160 x 32.65 mm (6.3 x 6.3 x 1.29")
- Network Interface: (1) RJ45 GbE
- Knoppen: (1) Reset
- Voedingsmethode: 802.3af
- Max. Power Consumptie: 10.5W
- Frequencies: 2.4 GHz, 5 GHz
- Antenne Bereik: 2.4 GHz (2,8dBi) - 5 GHz (3 dBi)
- MIMO: 2.4GHz (2x2) - 5GHz (4x4)
- Snelheden: 2.4GHz (300 Mbps) - 5GHz (1733 Mbps)
- Wi-Fi Standaard: 802.11 a/b/g/n/ac/ac-wave2

Inhoud verpakking
nanoHD, Gigabit PoE (48V, 0.5A) voeding met beugel, Montage bracket, Plafondbeugel, Schroevenset, Handleiding

SKU: UAP-NANOHD
Voorraad: 2,00
€ 179,99 179.99 EUR
Aanbieding
Ufiber SFP UF-SM-1G-S 10 sets single mode 3km fiber
UF-SM-1G-S is set of singlemode 1G SFP WDM modules with 1 LC connector. Wave length is 1310/1550nm, this modules are suitable for distance up to 3km. Modules are compatible with all UBNT devices which contain SFP+ ports. Package contains 20 pieces - 10 function pairs.

SKU: UF-SM-1G-S-20
Voorraad: 0,00
€ 229,00 229.0 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi Security Gateway PRO 4
Ubiquiti introduceert de UniFi Security Gateway, voor alle routing en beveiliging vereisten. De USG beschikt over betrouwbare beveiligingsopties en daarnaast uitstekende routing mogelijkheden tegen een aantrekkelijke prijs.

De USG is beschikbaar in twee varianten:
- USG-PRO-4, Rack-mountable met fiber connectiviteit opties en een dual-core 1 GHz processor voor krachtige prestaties.
- USG, met dual-core 500 MHz processor voor standaard prestaties.

Krachtige firewall
De UniFi Security Gateway beschikt over geavanceerde firewall mogelijkheden voor maximale bescherming van uw data en uw netwerk.

VLAN Support
Met de UniFi Security Gateway kunnen virtual network segments aangemaakt worden voor netwerkverdeling en risicospreiding.

VPN Server veilig verkeer
Met behulp van een site-to-site VPN wordt privé dataverkeer beveiligt en ge-encrypt.

QoS voor Enterprise VoIP en Video
Top QoS priority wordt gebruikt voor voice en video verkeer voor het helderste geluid en beste beeldkwaliteit. De UniFi Security Gateway wordt op dezelfde wijze geconfigureerd als de andere UniFi producten, namelijk via de UniFi Controller.

Specificaties
- Serial poort: RJ45
- LAN snelheid: (2) 10/100/1000Mbps
- Gigabit LAN: Ja
- SFP/SFP+ snelheid: (2) 1000Mbps Combo
- RAM [MB]: 2048
- CPU: Dual Core, MIPS64
- CPU frequentie [MHz]: 1000
- Design: Rackmount
- Knoppen: Reset
- Werktemperatuur [C]: -10 up to 45
- Ventilatoren: (2) 40 x 40 mm
- Dimensies [mm]: 164 x 484 x 44
- Max. power consumptie [W]: 40
- Power type: Mains power (230V)
- Power via connector/terminal: 230V AC

SKU: USG-PRO-4
Voorraad: 1,00
€ 299,00 299.0 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi Switch 16x 10Gb SFP 4x 10Gb Ethernet US-16-XG
10G Aggregation Switch for Enterprise Networks Build and expand your network with Ubiquiti Networks UniFi Switch 16 XG, part of the UniFi Enterprise System. The US-16-XG is a fully managed, 16-port, 10G fiber switch that enhances network capacity by providing high-bandwidth aggregation connectivity to multiple switches in your network. The US-16-XG offers an extensive suite of advanced Layer-2 switching features and protocols.

Switching Performance The US-16-XG offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. The total non-blocking throughput is up to 160 Gbps.

10G High-Capacity Links The US-16-XG offers maximum performance and low latency as an aggregation switch. For fiber connectivity, it features 12 SFP+ ports. For copper connectivity, the US-16-XG offers four RJ45 ports that support 10GBASE-T, the standard for 10 Gbps connections using Cat6 (or higher) cabling and RJ45 connectors.

Specifications
- (12) 1G/10G SFP+ Ports
- (4) 1G/10G RJ45 Ports
- (1) RJ45 Serial Console Port
- Non-Blocking Throughput: 160 Gbps
- Switching Capacity: 320 Gbps
- Forwarding Rate: 238.10 Mpps
- Rack Mountable with Mount Brackets (Included)
- DC Input Option (Redundant or Stand-Alone)

SKU: US-16-XG
Voorraad: 0,00
€ 599,00 599.0 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi AP AC LITE
Netwerkproduct Access Point, Bridge, Range Extender
Verbinding (wlan) 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Maximale snelheid 2,4GHz 300Mbps
Maximale snelheid 5GHz 867Mbps
Maximale totale wifi snelheid 1,167Gbps
Verbinding (Antenne) Vast/intern
5GHz-ondersteuning Ja
Verbinding (Ethernet) Ethernet 1Gbps
IPv6 ondersteuning Ja
LAN Extra's PoE
Bijzonderheden 24V Passive PoE (injector meegeleverd)
Nieuwe modellen ondersteunen ook 802.3af/A PoE

SKU: UAP-AC-LITE
Voorraad: 0,00
€ 84,99 84.99 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi AP AC PRO zonder POE-Injektor
WiFi Type Access Point / Hotspot
WiFi Standaard Dual-band 2.4Ghz en 5 Ghz (IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac)
WiFi binnen / buiten Indoor & Outdoor
Antennevermogen 3 dBi
Zendvermogen 23 dBm - 200 mW
Richt Omni Antenne Omni antenne
WiFi Stroom / Voeding Power over Ethernet (PoE)
Externe antenne aansluiting Nee

SKU: UAP-AC-PRO-E
Voorraad: 0,00
€ 145,99 145.99 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi Switch 8, 150W PoE+, 8 Gbit Ports, 2 SFP
De Ubiquiti UniFi US-8-150W is een prima switch voor kleine tot middelgrote netwerken. Deze switch beschikt over 8 LAN poorten en 2 SFP poorten en is managed. De maximale capaciteit bedraagt 20Gbps en het totale PoE+ budget van de UniFi switch is 150W.

Eigenschappen:
- Managed Gigabit switch
- Ideaal voor groeiende netwerken
- 8x Gigabit LAN poorten, 2x SFP poorten
- Non-blocking doorvoer: 10Gbps
- Capaciteit: 20Gbps
- Beheer via UniFi Controller
- PoE-standaard: 802.3at/af en 24V passief
- PoE+ budget: 150W

SKU: US-8-150W
Voorraad: 2,00
€ 210,00 210.0 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi AP AC HD
De Ubiquiti UAP-AC-HD is een professioneel access point met Wireless-AC Wave 2 technologie. De Ubiquiti UAP-AC-HD is voorzien van 4x4 Dual-Radio zenders met een maximale snelheid van 2,35 Gbps en MU-MIMO techniek. Hierdoor is het mogelijk om tot 500 apparaten te verbinden.

Eigenschappen:
- 802.11ac Wave 2 MU-MIMO
- 4x4 dual-radio zenders
- Geschikt voor indoor en outdoor gebruik
- Maximale draadloze snelheid van 2533Mbps
- Werkt simultaan op 2,4 Ghz (800 Mbps) en 5 Ghz (1733 Mbps)
- 500+ gelijktijdige gebruikers
- 802.3at PoE+ ondersteuning
- 2 x Gigabit LAN netwerkaansluitingen
- 25 dBm (316 mW) aan zendvermogen
- Inclusief PoE voeding en montagemateriaal

SKU: UAP-AC-HD
Voorraad: 0,00
€ 328,99 328.99 EUR
Aanbieding
Ubiquiti UniFi AP AC PRO
WiFi Type Access Point / Hotspot
WiFi Standaard Dual-band 2.4Ghz en 5 Ghz (IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac)
WiFi binnen / buiten Indoor & Outdoor
Antennevermogen 3 dBi
Zendvermogen 23 dBm - 200 mW
Richt Omni Antenne Omni antenne
WiFi Stroom / Voeding Power over Ethernet (PoE)
Externe antenne aansluiting Nee

SKU: UAP-AC-PRO
Voorraad: 1,00
€ 155,00 155.0 EUR
Aanbieding
TP-Link WLAN USB Archer T2U 600MB AC600 Dual Band
Type Dual-band
WiFi 802.11 b/g/n/ac
Doorvoersnelheid 2.4Ghz WiFi 150 Mbit
Doorvoersnelheid 5Ghz WiFi 433 Mbit
Beveiliging WEP, WPA, WPA2, WPS
Aansluiting USB2.0
Afmetingen 41 x 19.5z8.7 mm

SKU: ARCHER-T2U
Voorraad: 0,00
€ 21,95 21.95 EUR