Categories
x

Product Category (Clear All)

Quick Filter
Quick Filter
x
Ubiquiti Unify Networks UniFi Direct Attach 2m
Connector 1 SFP+
Connector 2 SFP+
Connectortype Male/male
Kabeltype Netwerk
Lengte (cm) 200cm
Soort kabel (netwerk) Crossover
Category 6
Met RJ45 stekker Nee
€ 27,99 € 27,99 27.990000000000002 EUR Add to Cart
Ubiquiti Direct Attach Copper 10 Gbps 0.5m
Connector 1 SFP+
Connector 2 SFP+
Connectortype Male/male
Kabeltype Netwerk
Lengte (cm) 50cm
Kleur Wit
Bijzonderheden SFP Passive DAC Patch Cable
Ultra-thin OD 4.2mm (30AWG)
€ 24,99 € 24,99 24.990000000000002 EUR Add to Cart
StarTech.com M.2 NVMe PCIe SSD behuizing
aluminium
IP67 water-/stofdicht
robuuste USB 3.1 Gen 2 (10Gbps) Type-C (M2E1BRU31C)
Storage enclosure
M.2
M.2 Card
10 Gbit/s
USB 3.2 (Gen 2)
zwart
voor P/N: PEXUSB321C
Meer productdetails
Verander uw M.2 NVMe schijf in een ultrasnelle, ultramobiele opslagoplossing voor uw USB-C of Thunderbolt 3 apparaten
Robuuste aluminium behuizing die is ontworpen om het binnendringen van water en stof te voorkomen (IP67)
Ervaar extreme snelheden met ondersteuning van USB 3.1 Gen 2 and PCI Express 3.0
Maximale mobiliteit door compact, licht design en USB-voeding
Neerwaarts compatibel met USB 3.1 Gen 1
€ 109,99 € 109,99 109.99000000000001 EUR Add to Cart
Apple USB-C to USB-C kabel, 1m Wit
Connector 1: USB type-C
Connector 2: USB type-C
Lengte: 100cm
Kleur: Wit
€ 23,99 € 23,99 23.990000000000002 EUR Add to Cart
Apple USB-C kabel, 2m Wit
Connector 1: USB type-C
Connector 2: USB type-C
Lengte: 200cm
Kleur: Wit
€ 25,99 € 25,99 25.990000000000002 EUR Add to Cart
Ewent 1 meter, USB 3.1 Gen1 aansluitkabel, USB 3.1 C male naar USB 3.0 A male
Lengte 1 m
Connector B USB 3.0 Type-A male
Connector A USB Type-C male
Snelheid 480 Mbps
USB Standaard USB 3.1 Gen1 (USB 3.0)
Kleur Zwart
€ 9,99 € 9,99 9.99 EUR Add to Cart
DIGITUS DS-46304 - HDMI - 2x HDMI - 4096 x 2160 Pixels - Zwart - 36 Bit - 5 V
Digitus DS-46304. Aansluiting video: HDMI, Video uit: 2x HDMI. Maximum resolutie: 4096 x 2160 Pixels, Kleur van het product: Zwart, Kleurdiepte: 36 Bit. Ingangsspanning: 5 V, Stroom: 2 A. Afmetingen (BxDxH): 70 x 60 x 20 mm, Gewicht: 135 g
€ 39,95 € 39,95 39.95 EUR Add to Cart
Belkin Duratek Plus USB-C to USB-C kabel 1.2m Roze
Lengte snoer: 1,2 m, Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, Kleur van het product: Roze
€ 19,95 € 19,95 19.95 EUR Add to Cart
Belkin Duratek Plus USB-C to USB-C kabel 1.2m Wit
Lengte snoer: 1,2 m, Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, Kleur van het product: Wit
€ 19,95 € 19,95 19.95 EUR Add to Cart
Belkin Duratek Plus USB-C to USB-C kabel 1.2m Zwart
Lengte snoer: 1,2 m, Aansluiting 1: USB C, Aansluiting 2: USB C, Kleur van het product: Zwart
€ 19,95 € 19,95 19.95 EUR Add to Cart
ACT 1m LSZH multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplexmet LC en ST connectoren Fiber optic kabel - Oranje
Fiber patchkabel geschikt voor multimode glasvezelkabel, 62.5uM voor type OM1 glasvezel. Dit is een duplex kabel, dus een verzend- en ontvangstader.
€ 24,95 € 24,95 24.95 EUR Add to Cart
Apple Lightning naar USB-C kabel, 1m Wit
Sluit je iPhone, iPad of iPod met Lightning-connector aan op je Mac met USB-C- of Thunderbolt 3-poort (USB-C) om je device op te laden en te synchroniseren.

Je kunt deze kabel ook gebruiken met je Apple USB-C-lichtnetadapter van 29 W, 30 W, 61 W of 87 W om je iOS-device op te laden. En het opladen van iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR en bepaalde iPad Pro-modellen gaat er zelfs extra snel mee.
€ 24,99 € 24,99 24.990000000000002 EUR Add to Cart
Ewent UTP Cat5 modulaire connector, RJ45
Modulaire connector voor ronde soepele kabels
Connector: RJ-45 (8P/8C)
Inhoud: 10 stuks

Gebruik deze Modulaire RJ-45 Connector om zelf je UTP netwerkkabel te maken. De connector is geschikt voor ronde kabels met soepele aders
€ 4,99 € 4,99 4.99 EUR Add to Cart
Ewent Stekkerdoos, 6 sockets, 3m, zwart
De EW3956 voorziet uw apparaten van stroom. De stekkerdoos heeft 6 stopcontacten met een hoek van 45° en een extra lange kabel van 3m. De EW3956 is voorzien van kinderbeveiliging.
€ 9,99 € 9,99 9.99 EUR Add to Cart
Ewent 2 meter, USB naar Apple lightning laad- en sync kabel, USB A male naar Lightning connector, MFI gecertificeerd
Voor het opladen en synchroniseren van Apple apparaten
USB type A connector: voor laden, synchroniseren en data-overdracht
Lightning connector
MFI gecertificeerd / Officieel Apple gecertificeerd
€ 19,99 € 19,99 19.990000000000002 EUR Add to Cart
Ewent 1 meter, USB naar Apple lightning laad- en sync kabel, USB A male naar Lightning connector, MFI gecertificeerd
Voor het opladen en synchroniseren van Apple apparaten
USB type A connector: voor laden, synchroniseren en data-overdracht
Lightning connector
MFI gecertificeerd / Officieel Apple gecertificeerd
€ 12,99 € 12,99 12.99 EUR Add to Cart
Ewent Stekkerdoos met verlichte schakelaar en platte stekker, 5 sockets, 1.5m, wit
De EW3955 Stekkerdoos voorziet uw apparaten van stroom. Zet alle aangesloten apparaten tegelijk aan en uit met de lichtgevende schakelaar. De platte stekker zorgt ervoor dat u uw meubels nu nog dichter bij de muur kunt plaatsen. Het speciale hendeltje helpt om de stekker heel gemakkelijk uit het stopcontact te trekken. De stekkerdoos is uitgerust met kinderbeveiliging.
€ 9,99 € 9,99 9.99 EUR Add to Cart
Brennenstuhl 1156000396 Premium-Line, stekkerdoos, 6 sockets, 3m, zwart, met schakelaar en overspanningsbeveiliging
Productcategorie PDU's met overspanningsbeveiliging
Lengte aansluitkabel 3 m
Kleur Zwart
Input connector CEE 7/7 haaks male
Aantal sockets 6
Socket type Type F female
Kabeltype H05VV-F3G 1,5
Schakeling Verlichte schakelaar
Overspanningsbeveiliging 30000 A
Max belasting 230V AC / 16 A
€ 47,99 € 47,99 47.99 EUR Add to Cart
Aten AT-VS92AUK
Afmetingen (BxDxH):130 x 75 x 45 mm
Gewicht:420 g
Typisch stroomverbruik:0,85 W
Stroomvoorziening via USB:Nee
Relatieve luchtvochtigheid:0 - 85 procent
Temperatuur bij opslag:-20 - 60 °C
Temperatuur:0 - 50 °C
Ethernet LAN:Nee
Aansluiting(en):HDB-15
€ 26,99 € 26,99 26.990000000000002 EUR Add to Cart
Ewent 1.8 meter kabel Displayport naar HDMI-A male - male
Kabellengte 1.8 m
Connector A Displayport (full-size) male (x1)
Connector B HDMI A (full-size) male (x1)
Kappen Molded plastic
Afschermingstype Aluminium Mylar
Aderdoorsnede 30 AWG
4K compatible Ja
Max. resolutie @ 60Hz 2160p
Max. resolutie @ 30Hz 2160p
HDMI standaard HDMI High Speed with Ethernet
Contacten Verguld
Adermateriaal CCS
Kabelkleur Zwart
€ 24,99 € 24,99 24.990000000000002 EUR Add to Cart