Content Management Systeem

Rijs Solutions werkt voornamelijk met het CMS Joomla!Rijs Solutions werkt voornamelijk met het Content Management Systeem Joomla!, dat ontwikkelen we niet zelf maar dat is zogenaamde Open Source software. Gratis software welke door iedereen te downloaden en aan te passen is, daardoor wordt het wereldwijd ondersteund en ontwikkeld en is Joomla tot een van de beste CMS systemen ter wereld uitgegroeid.

Het systeem is volledig Nederlandstalig, het aanpassen van teksten gaat net zoals in Microsoft Word, toevoegen van afbeeldingen is kinderspel en uploaden van pagina’s is niet aan de orde. Het systeem werkt geheel online dus u bent volledig computeronafhankelijk. Door de slimme structuur en vele opties voor meta tags (steekwoorden voor zoekmachines) en meta omschrijvingen (teksten die bij zoekresultaten bij uw domeinnaam komen te staan) is de site bijzonder zoekmachine vriendelijk.  Andere menu buttons? Geen probleem, ook dat is met Joomla eenvoudig en snel zelf aan te passen. Na oplevering kunt u alles zelf aan de hand van de door ons zelf geschreven handleiding. Heeft u geen tijd om de website bij te houden, of laat u het liever over aan professionals? Bij Rijs Solutions werken wij met onderhoudscontracten, u kunt achterover leunen en ons aangeven wat er aan uw website veranderd moet worden. Binnen 48 zorgen wij ervoor dat de wijzigingen op uw website zijn doorgevoerd. Wilt u een vrijblijvende afspraak maken om uw wensen en onze mogelijkheden te bespreken? Laat uw gegevens achter en er wordt zo snel mogelijk contact met u opgenomen.

Veel websites bieden meer dan enkel tekst en afbeeldingen, een nieuwsbrief, gastenboek, webshop, forum, kalender, inschrijfformulieren, fotoalbum, etc. Bij Joomla! zijn dat componenten, uitbreidingen op het standaard systeem. Installeren en integreren is voor ons geen enkel probleem, zowel bij nieuwe áls bij bestaande websites! Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .